Podmienky rezervácie šteniatka / Puppy reservation process

 

Pokiaľ Vás zaujalo plánované spojenie a máte o šteniatko záujem, prečítajte si prosím podmienky odberu. / If you are interested in a puppy from my kennel, please read following conditions of reservation.

 

Rezervácia: Šteniatko si môžete rezervovať aj pred jeho narodením. Záloha je vo výške 1/3 z ceny za šteniatko. Po zaplatení zálohy sa toto uvedie v predbežnej kúpno-predajnej zmluve. Záloha je vratná len v prípade, že sa krytie nepodarí alebo sa nenarodí dostatočný počet psíkov alebo sučiek.

Reservation: If you are interested in a puppy from my kennel, you can make a puppy reservation also before the birth of puppies. I take a reservation fee 1/3 of total price. In case you pay a reservation fee, we will sign a preliminary agreement. Reservation fee is reversible only in case, that mating is not successful or there are not enough males or females.

 

Odber: Šteniatka od nás odchádzajú vo veku 8 týždňov (mimo krajín EÚ a UK, USA...). V domácom prostredí sú zvyknuté na bežný ruch domácnosti, iné psy, malé deti, sú pravidelne brané na prechádzky mimo domov, kde spoznávajú svet, pachy, cudzích ľudí, nové veci. Všetky šteniatka sú čipované, očkované, pravidelne odčervované (ako aj ostatné psy v domácnosti), a takisto niekoľkokrát prehliadnuté veterinárom, ktorý kontroluje ich celkový zdravotný stav. K šteniatku dostanete domov kúpno-predajnú zmluvu, PetPas s veterinárnym záznamom a doporučené očkovacie a odčervovacie termíny.

Takeover: Puppies leave home after 8 weeks (except non EU countries, UK or USA...). At home they are used to noises, other dogs, children, they are regularly taken for walks to the nature to meet other people, smell new things. All puppies are vaccinated, dewormed (also the other dogs at home), veterinary checked. With your new puppy you also obtain Pet Passport with veterinary checks and information.

 

Kontakt: Vždy som veľmi rada, keď sa šteniatka dostanú k milujúcim majiteľom a veľmi rada o nich dostanem z času na čas správu, ako sa Vám darí. Podpisom zmluvy sa zaväzujete ku kontaktu so mnou a z mojej strany Vám zas ponúkam pomoc s výchovou a výcvikom

Contact: I´ll be happy to stay in touch with the owners of puppies, so by the signature of the agreement, you confirm to stay in touch with me and every now and again send some information, how is the puppy/dog doing. Of course, I offer you help with education and training.

 

Pokiaľ máte stále záujem o šteniatko z mojej chovateľskej stanice, neváhajte ma kontaktovať. / If you are still interested in a Gordon from me, do not hesitate to contact me.