Podmienky rezervácie šteniatka / Puppy reservation process

 

Pokiaľ Vás zaujalo plánované spojenie a máte o šteniatko záujem, prečítajte si prosím podmienky odberu. / If you are interested in a puppy from my kennel, please read following conditions of reservation.

 

Rezervácia: Šteniatko si môžete nezáväzne rezervovať aj pred jeho narodením. V prípade, že Váš záujem bude trvať aj po narodení vrhu, kedy budem vedieť presný počet psov a sučiek, budem požadovať zálohu vo výške 200 eur. Táto záloha je vratná z 50% v prípade, že rezerváciu zrušíte do štvrtého týždňa veku šteniatka. Po tomto termíne sa už záloha nevracia. Po zaplatení zálohy sa toto uvedie v predbežnej kúpno-predajnej zmluve.

Reservation: If you are interested in a puppy from my kennel, you can make a puppy reservation also before the birth of puppies. If you will be still interested after the birth, I take a reservation fee 200 €. If you cancel your reservation until puppy will be four weeks old, I´ll give you back 50% of the fee. After the age four and plus, reservation fee is disposable. In case you pay a reservation fee, we will sign a preliminary agreement.

 

Odber: Šteniatka od nás odchádzajú vo veku 8 týždňov. V domácom prostredí sú zvyknuté na bežný ruch domácnosti, iné psy, malé deti, sú pravidelne brané na prechádzky mimo domov, kde spoznávajú svet, pachy, cudzích ľudí, nové veci. Všetky šteniatka sú čipované, očkované, pravidelne odčervované (ako aj ostatné psy v domácnosti), a takisto niekoľkokrát prehliadnuté veterinárom, ktorý kontroluje ich celkový zdravotný stav. K šteniatku dostanete domov kúpno-predajnú zmluvu, PetPas s veterinárnym záznamom a doporučené očkovacie a odčervovacie termíny.

Takeover: Puppies leave home after 8 weeks. At home they are used to noises, other dogs, children, they are regularly taken for walks to the nature to meet other people, smell new things. All puppies are vaccinated, dewormed (also the other dogs at home), veterinary checked. With your new puppy you also obtain Pet Passport with veterinary checks and information.

 

Kontakt: Vždy som veľmi rada, keď sa šteniatka dostanú k milujúcim majiteľom a veľmi rada o nich dostanem z času na čas správu, ako sa Vám darí. Podpisom zmluvy sa zaväzujete ku kontaktu so mnou a z mojej strany Vám zas ponúkam pomoc s výchovou a výcvikom

Contact: I´ll be happy to stay in touch with the owners of puppies, so by the signature of the agreement, you confirm to stay in touch with me and every now and again send some information, how is the puppy/dog doing. Of course, I offer you help with education and training.

 

Pokiaľ máte stále záujem o šteniatko z mojej chovateľskej stanice, neváhajte ma kontaktovať. / If you are still interested in a Gordon from me, do not hesitate to contact me.