Kniha návštev

Re:Pozdrav pre Otiska

Dátum: 18.03.2009 | Vložil: Naďa, Marek a Otis

Ďakujeme za pochvalu stránky :) Bolo by super, keby ste prišli na klubovku. A nič si nerobte z toho, že Ben nerobí všetko ako má. Náš Otis zas zvykne zo stresu na rozhodcu štekať a najradšej by čo najrýchlejšie z kruhu ušiel :D:D:D
K tomu rajce: Pri načítavaní fotiek sa mi to jednoducho zasekne a nič nenačíta. A ak aj nejaké načíta, tak len zopár a ešte sú aj zdeformované. Pritom formát je na všetkých jpg. tak v tom by problém nemal byť.
Pozdravujeme vás a dúfam, že sa stretneme :-)))

Výstava

Dátum: 19.03.2009 | Vložil: Drozdovci

Vďaka za útechu, ale mám z Beníka nervy, keď nohu ani za svet nechce dať tam čo ja a chniapať prestane, až keď mu strčím piškotu do papule :(. Asi sa prídeme pozrieť do Nitry, aby sme videli profesionálov v akcii :).
Ad rajce: tak už sa nechytám, v čom je chyba, keď nenačítava :(. Bea D.

Re:Výstava

Dátum: 20.03.2009 | Vložil: Naďa

:D:D:D Mne minule Otino tak vyletel na rozhodcu, že nás hneď diskvalifikoval a mal poznámky, a ja som sa doňho tak pustila, že čo si dovoľuje urážať môjho psa, že som skoro skončila vykázaná z areálu :D:D:D Výstavy sú zábavné :D:D:D Ja len dúfam, že na tejto výstave už budeme obaja slušný ;-))) a jasné, že dojdite do NR...aspoň budete vedieť čo a ako.
S rajčeťom som už skúšala kadečo, ale nič nepomáha, len som skoro prišla o PC...tak neviem, čo je vo veci...budem skúšať ďalej :) Majte sa pekne.
N&M&O

:-)

Dátum: 08.03.2009 | Vložil: Zuzka, www.manonlescaut.net

Dobrý den,
gratuluji ke krásným stránkám a posílám pozdrav z Ostravy. Doufám, že se potkáme na některé z mnoha výstav na Slovensku.

Ahoj

Dátum: 07.03.2009 | Vložil: Dvorce

Ďakujeme za návštevu našich stránok a pochvalu Quinty. My dúfame, že sa čoskoro tiež dopracujeme k šteniatkam - snáď. Aj my vam prajeme veľa radosti a úspechov s Otiskov.
Saša a Marek

Ahoj

Dátum: 13.02.2009 | Vložil: Dada

Nadi pytala si sa ma, kolko nam trval vycvik. No tak by som povedala 1,5 roka...:-)) Ale nie, neviem to presne povedat, lebo to bolo tak na etapy...kde ako sa dalo. Ale pred skuskami to bolo asi 1,5 mesiaca 2xtyzdenne vycvik. Plus nejaky vikend v Trnave. To uz mal ale aport na 80% zvladnuty. Len som to doladovala so zverou.

KuK z lycea

Dátum: 13.02.2009 | Vložil: Marek

Ahoj Nadka a Oto :)

Mal som volnu hodinu, tak som kukol na stranku a presiel som si galeriu s fotkami :) Vesele komentare si podoplnala :))
CMUK ti (aj Otikovi na nufak;) :*)

Ahoj

Dátum: 11.02.2009 | Vložil: Kristína

Ahoj Nadi,
super stránka. Pamätám sa, že Alenka hovorila, že na Slovensku je dosť gordonov, len je ich málo vidieť. Je to super, že sa to mení.
Alenka, ja nad tým dlhšie dumám, že spraviť si gordoní zraz. Veď už sme super parta. Za chvíľu bude treba futbalový štadión pre nás. :-)
Nadi, my sa vidíme, keď už budete Trnavčania, isto sa ozvi.
Kristína + Slavo + Atrei + Sanni

Re:Ahoj

Dátum: 11.02.2009 | Vložil: Naďa

Ahojte :-))
Je to pravda. Ja sama som dlhu dobu, co som mala Otiska nevedela takmer o nikom, dovtedy kym sme sa takto nezhlukli na nete. Je to super!! A strasne sa tesim, ze aj ked sa prestahujeme, nebude nudza o kamosov - Otisko bude isto rad :-D
Naďa, Marek a Otinko

gordoni z ČR

Dátum: 11.02.2009 | Vložil: Darja

Ahoj,
našla jsem vaši stránku díky GordonSetter.ning.com;) Svět gordonů je malý. "Náš" Aron je Otisův příbuzný. Grant Bojandolí je jeho děda z máminy strany.
Přejeme hodně úspěchů a hlavně spokojený život s gordonem;)
https://gordonsetters.webgarden.cz

<< 79 | 80 | 81 | 82 | 83 >>

Pridať nový príspevok